Konferencja przed Mistrzostwami

 w AKTUALNOŚCI

Na dzień przed początkiem 36. PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce – Lublin 29-30.06.2019 odbyła się konferencja z udziałem władz Miasta, przedstawicieli PZLA oraz zawodników. 

Parę słów do przybyłych dziennikarz, gości i kibiców skierowali: Zastępca Prezydenta Miasta Lublin – Beata Stepaniuk-Kuśmierzak, Prezes Polskiego Związku Lekkiej Atletyki – Henryk Olszewski, Wiceprezes PZLA – Tadeusz Osik oraz zawodnicy AZS UMCS należący do programu Akademickie Centrum Szkolenia Sportowego w Lublinie – Magdalena Bajor, Michał Sierocki i Michał Kitliński.

– To ogromna radość dla mnie, że Lublin po raz kolejny może gościć wydarzenie sportowe tak wielkiej rangi – rozpoczęła takimi słowami konferencje Prezydent Beata Stepaniuk-Kuśmierzak.

– W ubiegłym roku odbyły się tutaj Mistrzostwa Polski Seniorów. Wszyscy podkreślali znakomitą organizację imprezy i wyjechali bardzo zadowoleni z Lublina. Były to fantastyczne mistrzostwa i liczę, że w tym roku będzie podobnie  – podkreślał w swojej przemowie Prezes PZLA Henryk Olszewski.

– To że mogę wystartować w Lublinie, to jeszcze większa motywacja dla mnie. Liczę na pewno na bardzo dobre rezultaty. To super, że będę mógł zaprezentować moje umiejętności przed znajomymi i rodziną w swoim rodzinnym mieście – opowiadał Michał Kitliński.

Foto: Paweł Markiewicz

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać